Převody Western Union

Převod peněz během 10-20 minut.

V naší směnárně můžete využít služby WESTERN UNION.

WESTERN UNION® převod peněz je nejrychlejší způsob zaslání peněz po celém světě, do několika minut a bez bankovních účtů.
Služba WESTERN UNION® zajišťuje mezinárodní převody peněz do více než 200 zemí ( seznam zemí – zde ) a umožňuje klientům jejich výběr ve více než 500 000 lokací. Bezkonkurenční rychlost a kvalita je umožněna moderní telekomunikační a elektronickou sítí.

PŘEVOD PENĚZ

Služba WESTERN UNION® převod peněz umožňuje svým klientům zasílat či přijímat peníze do několika minut po celém světě a bez použití bankovních účtů. Stačí navštívit naše pobočky WESTERN UNION® a postupovat následovně, dle požadované služby.

Zaslání peněz:

  1. Jednoduše přinesete finanční obnos v CZK do kterékoli naší pobočky Western Union. Na našich pobočkách přijímáme i platbu v USD (pouze při posílání do Číny, Vietnamu a Ukrajiny). Vyplníte příslušný formulář a předložíte platný doklad totožnosti.
  2. Zaplatíte odesílanou částku včetně poplatku a obdržíte kopii formuláře, kde je uvedeno kontrolní číslo peněžního převodu (MTCN).
  3. Informujete příjemce, že daná částka byla odeslána na jeho jméno a sdělíte mu MTCN.

Příjem peněz:

  1. Přijdete do kterékoliv pobočky WU a předložíte svůj doklad totožnosti.
  2. Vyplníte příslušný formulář , včetně kontrolního kódu (MTCN). Pracovník Western Union ověří vámi uvedené údaje s údaji v systému.
  3. Pokud vše souhlasí, finanční obnos vám bude následně vyplacen.
  4. Na našich pobočkách je výplata možná jen v CZK.

Společnost WESTERN UNION®

se snaží maximálně vycházet vstříc svým klientům. Zákazník je vždy na prvním místě. Milióny lidí na celém světě využívají služeb WESTERN UNION® především pro jejich vysokou spolehlivost, bezpečnost a rychlost. Zákazníky přitahuje pět hlavních atributů naší společnosti.

DŮVĚRA

Síla obchodní značky WESTERN UNION® ji staví do pozice světové jedničky v rychlých převodech peněz. Zákazníci mají jistotu, že se setkávají se společností, která má na trhu nejlepší pověst.

SPOLEHLIVOST

WESTERN UNION® zajistí, že Vaše peníze budou vyplaceny rychle a té správné osobě. Služby „WESTERN UNION® převod peněz“ můžete využít v naléhavých situacích jako ztráta platební karty či finančního obnosu, dále můžete posílat peníze do zahraničí svým příbuzným a přátelům. Naše služby využívají i podnikatelé k udržení hladkého průběhu podnikání.

RYCHLOST

S využitím nejmodernější elektronické technologie a vlastní komunikační sítě umožňuje WESTERN UNION® převody peněz během několika málo minut. Zákazníci vědí, že peníze dojdou téměř ihned po odeslání.

DOSTUPNOST

Ve světě je více než 500 000 poboček WESTERN UNION® ve více jak 200 zemích. Najdete je ve směnárnách, cestovních kancelářích, poštovních úřadech, hotelech, letištích, obchodech, bankách apod. Není třeba vlastnit ani bankovní účet, protože peníze doručujeme v hotovosti.

HODNOTA

Síla všech těchto atributů naší značky pomáhá zákazníkům, aby rozeznali hodnotu našich služeb ve srovnání s konkurencí

Sazebník

Poplatky za převod peněz a ostatní služby ve formátu PDF – ke stažení zde

Vzor pro zasílání peněz

Vzor pro příjem peněz