Převody Western Union

Převody Western Union

Převod peněz během 10-20 minut.

V naší směnárně můžete využít služby WESTERN UNION.

WESTERN UNION® převod peněz je nejrychlejší způsob zaslání peněz po celém světě, do několika minut a bez bankovních účtů. Služba WESTERN UNION® zajišťuje mezinárodní převody peněz do více než 195 zemí (seznam zemí – zde) a umožňuje klientům jejich výběr ve více než 200 000 lokací. Bezkonkurenční rychlost a kvalita je umožněna moderní telekomunikační a elektronickou sítí.

PŘEVOD PENĚZ

Služba WESTERN UNION® převod peněz umožňuje svým klientům zasílat či přijímat peníze do několika minut po celém světě a bez použití bankovních účtů. Stačí navštívit naše pobočky WESTERN UNION® a postupovat následovně, dle požadované služby

Zaslání peněz:

  1. Jednoduše přinesete finanční obnos v CZK do kterékoli naší pobočky Western Union. Na našich pobočkách přijímáme i platbu v USD. Vyplníte příslušný formulář a předložíte platný doklad totožnosti.
  2. Zaplatíte odesílanou částku včetně poplatku a obdržíte kopii formuláře, kde je uvedeno kontrolní číslo peněžního převodu (MTCN).
  3. Informujete příjemce, že daná částka byla odeslána na jeho jméno, popřípadě mu sdělíte MTCN.
  • Během několika minut budou peníze připraveny k výplatě příjemci ve kterékoli pobočce ve vámi uvedené zemi.

Příjem peněz:

  1. Přijdete do našich poboček Western Union a předložíte svůj doklad totožnosti. (Pokud jej z nějakého důvodu nemáte, prokážete se heslem, na kterém jste se dohodl/a s odesílatelem.)
  2. Vyplníte příslušný formulář. Pracovník Western Union ověří vámi uvedené údaje s údaji v systému.
  3. Pokud vše souhlasí, finanční obnos vám bude následně vyplacen.
  • Příjem i výplata v CZK i v USD.

Společnost WESTERN UNION® a stejně tak i PES - Peněžní expresní service s.r.o.®,

se snaží maximálně vycházet vstříc svým klientům. Zákazník je vždy na prvním místě. Milióny lidí na celém světě využívají služeb WESTERN UNION® především pro jejich vysokou spolehlivost, bezpečnost a rychlost. Zákazníky přitahuje pět hlavních atributů naší společnosti.

DŮVĚRA

Síla obchodní značky WESTERN UNION® ji staví do pozice světové jedničky v rychlých převodech peněz. Zákazníci mají jistotu, že se setkávají se společností, která má na trhu nejlepší pověst. Totéž platí i o společnosti PES – Peněžní expresní service®.

SPOLEHLIVOST

WESTERN UNION® zajistí, že Vaše peníze budou vyplaceny rychle a té správné osobě. Služby „WESTERN UNION® převod peněz“ můžete využít v naléhavých situacích jako ztráta platební karty či finančního obnosu, dále můžete posílat peníze do zahraničí svým příbuzným a přátelům. Naše služby využívají i podnikatelé k udržení hladkého průběhu podnikání.

RYCHLOST

S využitím nejmodernější elektronické technologie a vlastní komunikační sítě umožňuje WESTERN UNION® převody peněz během několika málo minut. Zákazníci vědí, že peníze dojdou téměř ihned po odeslání.

DOSTUPNOST

Ve světě je více než 150 000 poboček WESTERN UNION® ve 195 zemích. Najdete je ve směnárnách, cestovních kancelářích, poštovních úřadech, hotelech, letištích, obchodech, bankách apod. Není třeba vlastnit ani bankovní účet, protože peníze doručujeme v hotovosti.

HODNOTA

Síla všech těchto atributů naší značky pomáhá zákazníkům, aby rozeznali hodnotu naších služeb ve srovnání s konkurencí

Sazebník

Poplatky za převod peněz a ostatní služby ve formátu PDF - ke stažení zde.

Přehled měn

flag EUR flag USD flag GBP
flag CHF flag PLN flag HUF
flag HRK flag NZD flag AUD
flag CAD flag DKK flag JPY
flag NOK flag SEK flag BGN
flag RON flag RUB flag UAH
Pro aktuální kurzy volejte
+420 585 380 480
+420 733 714 083

Upozornění

V naši Směnárně Olomouc nepřijímáme žádné platební karty ani šeky. Možno využít 4 bankomatů v OC HANÁ.
Veškeré úhrady směnárenských operací je možné provádět pouze v hotovosti.
EET – Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
QR code